O nás

TATO WEBOVÁ STRÁNKA POUŽÍVÁ SOUBORY COOKIES. S PROHLÍŽENÍM STRÁNEK SOUHLASÍTE S JEJICH SBĚREM.

NÁVRHY INTERIÉRU

Návrhy interiérů se zabývám od roku 1996. Snažím se přistupovat ke každému klientovi individuálně a profesionálně převést jeho představy do reality. Nepracuji pro žádnou nábytkářskou firmu, jsem tedy schopna navrhnout interiér z atypických prvků, levnějšího nebo luxusního nábytku. Kdo je bytový designér

Bytový designér by měl mít potřebné znalosti z oboru, měl by mít přehled v materiálech a možnostech trhu, pracovat s ergonomií a myslet nejen na estetickou, ale i praktickou stránku návrhů interiéru. Bytový designér analyzuje daný bytový prostor a navrhuje možné řešení. Ladí barevně a materiálově celkové pojetí prostoru s ohledem na představy klienta. Seznámí vás s nejnovějšími trendy v bytovém designu, ukáže vám tématické katalogy a názorné realizace návrhů interiéru. Doporučí neotřelé a hezké vybavení bytu či komerčních prostor. V neposlední řadě hovoří o konkrétním prostoru s lidmi, pro které je určen – tato společná diskuze vede k dokonalému řešení. Lidé by se měli v takto vytvořeném prostoru cítit jako v obleku šitém na míru.

Kdy využít bytového designéra a návrh interiéru

Lidé hledají u bytového designéra rady nejen ohledně sladění jednotlivých prvků v interiérech, ale také kvůli konkrétnímu rozmístění nábytku či změně dispozic. U nás to lidé často ještě považují za přílišný přepych a výběr nábytku včetně celého dispozičního řešení chápou jako něco, čeho je možno dosáhnout svépomocí. Přitom si neuvědomí, že se jedná o investici do vlastního životního prostředí, ve kterém odpočíváme, jíme, spíme, jednoduše bydlíme a žijeme.
Pokud si představíme, kolik peněz věnujeme věcem zcela běžné spotřeby, pak v případě daleko větších a trvalých investic, jako je adaptace například panelového bytu, rozhodně stojí za to spolupracovat s profesionálem.

Jak vše probíhá

Bytový designér přijde za vámi, aby se seznámil nejen s bytem určeným ke změně, ale i s vámi, vašimi potřebami, představami a životním stylem. Komplexní řešení daného prostoru by mělo vycházet z potřeb a způsobu života jeho obyvatel. Na základě těchto informací nabídne řešení návrhu interiéru nebo možnost změny návrhem na přestavbu, vybavení vhodným nábytkem a osvětlením, doporučí barvy a tvary – zkrátka navrhne skladbu interiérových prvků do jednoho harmonického celku.